O portáli 24ka.sk

NATO ABY STE BOLI V OBRAZE, NEMUSITE UŽ ČAKAŤ NA WI-FI!

Čítajte správy vo svojom smartfóne kedykoľvek bezplatne na www.24ka.sk. Za surfovanie na spravodajskom portáli 24ka.sk so 4kou nezaplatíte za dáta ani cent!

Neobmedzené spravodajstvo po celom Slovensku

Nepotrebujete hľadať Wi-Fi

Štvorkári za surfovanie na portáli 24ka.sk neplatia ani cent


Vyskúšajte aj vy dátovanie zadarmo a prečítajte si, čo je nové, kým ráno čakáte na zastávke, cestujete z práce alebo večer v pohodlí domova. S aktuálnymi správami máte prehľad 24 hodín denne.


1. Ako sa dostanem na portál bezplatne?

Zadajte do svojho internetového vyhľadávača www.24ka.sk alebo 24ka.sk a za prenesené dáta na tomto portáli s nami (v 4ke) po Slovensku neplatíte vôbec nič. Odporúčame tiež povoliť si dátový roaming, v tom prípade môžete na portáli bezplatne surfovať aj v 3G sieti nášho obchodného partnera na celom Slovensku.

2. Odkedy dokedy môžem surfovať po portáli 24ka.sk?

Služba nie je časovo obmedzená. Surfovať na portáli www.24ka.sk môžete kedykoľvek, cez deň aj v noci a na celom Slovensku od 3.9.2018.

3. Aké správy nájdem na portáli?

Na 24ka.sk nájdete najčerstvejšie spravodajstvo zo Slovenska a z regiónov našej krajiny. Ide o správy zo siete regionálnych portálov dnes24.sk. Nájdete tam aj správy a športové výsledky z sport7.sk. Dozviete sa aj technické novinky vďaka informáciám z portálu fony.sk. Aby ste za dáta neplatili, podmienkou ale je, že tieto správy čítate na 24ka.sk. Surfovanie na iných stránkach už bezplatné nie je.

4. Využívam len 4ka SIM kartu a nemám aktivovaný žiadny dátový balík.

Za dáta na 24ka.sk neplatíte bez ohľadu na to, či a aký nový paušál alebo dátový balík máte aktivovaný. Teda neplatíte ani vtedy, ak nemáte aktivovaný žiaden.

5. Využívam nový paušál SLOBODA, budem platiť za dáta prenesené na tomto portáli?

Dáta (či už v sieti 4ka alebo v celej SR) spotrebované surfovaním na 24ka.sk sa vám nezarátavajú do spotreby vo vašom novom paušále SLOBODA (príp. SLOBODA + DÁTA v sieti 4ka). Ušetríte si tak dáta na surfovanie na iných weboch.

6. Kde všade môžem surfovať po tomto portáli bezplatne?

Všade po celom Slovensku. V sieti 4ka (2G/4G) ale aj v 3G sieti nášho obchodného partnera. Už viac ako 95 % obyvateľov SR, ak sú zákazníkmi 4ky, tak môže využívať rýchle dáta a zároveň neplatiť ani cent za surfovanie na portáli 24ka.sk.

7. Čo ak chcem vedieť viac a pozrieť si napr. videá alebo iný obsah mimo 24ka.sk?

Dáta v 4ke sú vždy mimoriadne výhodné. V prípade, že vás chytilo dátovanie, môžete si jednoducho cez SMS aktivovať náš najobľúbenejší dátový balík GIGA s obnovou, ktorý obsahuje 1 GB dát v celej SR len za 2 € mesačne. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na 950.  Ak vám 1 GB nestačí, odporúčame vám vyskúšať ktorýkoľvek z nových paušálov SLOBODA + DÁTA v sieti 4ka, ktoré začínajú už od 8 € mesačne. Objednať si ich môže pohodlne cez náš e-shop a doručíme až domov. Viac na www.4ka.sk/sloboda.