V Trnave ukázali krásne kroje i zlato v hrdle: Trnavská brána zlákala mnohých, VIDEO

Festival priniesol do Trnavy množstvo talentov. Trojdňové podujatie bolo pestrou prehliadkou krásnych výkonov a výbornej atmosféry.

V Malom Ríme sa počas troch dní (od 17. – 19. augusta) ozýval spev a nejednému oku ulahodili krásne kroje, rezké tance a bohatý program pre malých ale aj veľkých.

V Trnave sa po 17-krát uskutočnilo folklórne podujatie s názvom Trnavská brána. Medzinárodný folklórny festival a sprievodné podujatia sa uskutočnili na pešej zóne, pred radnicou, v amfiteátri a v západnom krídle radnice. Festival organizovalo mesto Trnava v spolupráci s Trnavským ľudovým cechom a folklórnym súborom Trnafčan.

Trnavská brána privítala nielen slovenské folklórne súbory ale i zahraničné, ktoré predviedli naplno svoje umenie.

Atmosféra podujatia prilákala množstvo návštevníkov. Konkrétne tú z pešej zóny, si môžete prezrieť v našej priloženej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Dnes24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.