Hokejisti si zmerajú sily so Šumperkom: Zápas sa však uskutoční mimo topoľčianskeho ľadu

Hokejisti už onedlho naskočia na vlnu prípravných zápasov. Pre rekonštrukčné práce na topoľčianskom štadióne však príprava začala mimo domáceho ľadu.

Hokejistom z klubu HC Topoľčany začne príprava na ľade 1. augusta. Po vedením trénera sa hráči zapotia v prechodnom domove v hokejovej hale na Klokočine v Nitre.

Následne čaká na tím séria prípravných zápasov. Už vopred klub oznámil tri „prípraváky“ proti maďarským klubom: UTE BUDAPESTm KMH BUDAPEST a DUNAÚJVÁROS. Ešte pred týmito zápasmi si naši hráči zmerajú sily so Šumperkom.

„Šumperk nebudeme hostiť na našom ľade ale na Zimnom štadióne v Považskej Bystrici. Dôvodom je prebiehajúca rekonštrukcia Zimného štadióna v Topoľčanoch, ktorá by mala v tých dňoch už finišovať,“ informuje klub na svojom webe.

Termín zápasu je 16. augusta o 18,00 hodine.

Foto: ilustračné .

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Topoľčany24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.