Mladík (21) z Mikulášskeho okresu má problém: S týmto ho chytili policajti, FOTO

Mladík z nášho okresu čelí podľa mužov zákona obvineniu z drogovej trestnej činnosti. Aha, čo u neho našli.

Obvineniu z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelí 21 ročný Salahedin z okresu Liptovský Mikuláš. Mikulaš24 o tom informoval Radko Moravčík z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Ako doplnil Moravčík, obvineného muža v noci z pondelka 16. júla na utorok 17. júla predviedli policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru Liptovský Mikuláš na policajný útvar za účelom zistenia totožnosti.

„Po predvedení dobrovoľne vydal neznámy rastlinný materiál a striekačku s obsahom neznámej látky. Predbežným skúmaním zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o marihuanu a pervitín v množstve, ktoré zodpovedá 10 bežným jednotlivým dávkam drogy,“ konštatuje Radko Moravčík z polície.

Podľa polície hrozí obvinenému mužovi, v prípade dokázania viny, trest odňatia slobody až na päť rokov. „Na obvineného muža vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ dodal Moravčík.

foto: Iliustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Mikulas24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.