V Prílepoch bude rušno: Po roku sa vracajú obľúbené folklórne slávnosti

Priaznivci hudby a spevu, zbystrite pozornosť. Mestská časť Prílepy pripravuje i toto leto svoju tradičnú folklórnu slávnosť Vitajte susedia.

V Zlatých Moravciach si môžeme počas leta užiť viacero folklórnych slávnosti. V úvode augusta sa uskutočnia v mestskej časti Prílepy. Už v poradí 7. ročník folklórnych slávností pod názvom Vitajte susedia sa bude konať v parku a kultúrnom dome tejto zlatomoraveckej mestskej časti v nedeľu 5. augusta 2018 so začiatkom o 16:00 hodine.

Prílepské folklórne slávnosti už tradične organizuje spevácky súbor Kolovrátok spoločne so samotnou mestskou časťou. Kolovrátok nebude chýbať ani medzi účinkujúcimi, ktorých je tento rok požehnane. Na programe sú vystúpenia viacerých folklórnych a speváckych zoskupení z celého okolia.

Okrem Kolovrátku sa tak môžeme tešiť na folklórnu skupinu (FS) Chyzerovčanka, FS Širočina z Čiernych Kľačian, FS Požitavan zo ŽItavian, FS Sľažianka zo Sľažian a zahrá i známy harmonikár Juraj Kunkela.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.