VIDEO: Mafia Corner prichádza s novinkou. Song plný východniarskeho temperamentu

Nárečie je to, čo Mafii Corner mimoriadne sedí. Potvrdilo sa to aj v novej piesni, na ktorej spolupracoval aj Vilo „ŇePali“ z Drišľaku.

Mafia Corner, ktorú tvorí s rôznymi spolupracovníkmi Prešovčan Michal Mike Marušin má nový singel. „Volá sa V karčme a je to tentokrát návrat k východniarskej pesničke po dvoch rokoch. Spolupracoval na nej aj Vilo zo skupiny Drišľak,“ prezradil čosi viac k letnej novinke. Klip je plný leta, zábavy a východniarskeho temperamentu.

„Po úspešných singloch ‚Vypic a Žic‘ a ‚A ja Taka Dzivočka‘ som si povedal, že by bolo dobré sa k tomuto konceptu opäť vrátiť, ale dlho som uvažoval, ako by toto celé malo vyzerať a ako do piesni vniesť niečo tradično-netradičné. Začal som komunikovať s Vilom a nakoniec z toho vzišla skvelá spolupráca a ja som veľmi rád, že do toho so mnou šiel,“ povedal o piesni V karčme Mike.

Vypočujte si ju aj vy po kliknutí na priložené video.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.