Vodiči za tým otáčajú hlavy: V Prešove púta pozornosť na ceste netradičný úkaz, FOTO

Vodiči v Prešove na ceste na Košickej ulici si môžu všimnúť zaujímavý úkaz. Čosi nečakané tam púta pozornosť. A nejeden šofér za tým otáča hlavu.

To, čo púta pozornosť na krajnici vozovky Košickej ulice v Prešove by ste len tak netipovali. Priamo pri asfaltovom povrchu a chodníku sa vyníma krásna slnečnica.

Široko-ďaleko sa nenachádza žiadne jej dvojča, vyníma sa tam osamotene. Hoci, najnovšie sa rozrastá. A niet divu, veď miluje slnko a v prípade priaznivého počasia sa ešte môže ďalej rozmnožiť. „Slnečnice nie sú náročné na starostlivosť a vystačia si samé. Chce to len čas a keď sa jej darí aj okolo cesty a výfukových plynov, tak tá má naozaj tuhý korienok,“ smial sa pri pohľade na ňu Štefan.

Vodiči, ktorý jazdia okolo by však určite radšej mali dávať pozor na cestu. Rozžiarenie a spestrenie tejto plochy síce je zaujímavý úkaz, ale nie natoľko, aby kvôli nemu mali vznikať nehody či iné nepríjemnosti.

„Čudujem sa, že ju ešte nikto odtiaľ nevytrhol. Uvidíme, ako dlho sa tu ešte ohreje. V každom prípade je to zvláštne, doposiaľ som nič podobné nevidel,“ pridal sa k téme aj Milan, ktorý si všimol slnečnicnu takisto. No a ako to na mieste vlastne vyzerá si pozrite v našej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Prešov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.