Dopravný prieskum mal začať o pár hodín: Neprihlásilio sa však dostatok Šaľanov

Prieskum šalianskej dopravy sa pre nepriaznivé počasie presunul. Zapisovanie vozidiel v meste by sa malo tentoraz konať v utorok 26. júna 2018.

Po tom, čo sa plánovaný prieskum šalianskej dopravy pre nepriaznivé počasie presunul je známy jeho nový termín. Zapisovanie a sčítanie vozidiel v meste sa malo uskutočniť v utorok 26. júna 2018. Ruku k dielu mohli tentoraz priložiť samotní obyvatelia mesta Šaľa. Nestalo sa tak a ani v tento k sčítaniu dopravných prostriedkov nedôjde.

Platená brigáda

Automobily sa mali zapisovať po celý deň od 6.00 do 18.00 hod. Táto aktivita je súčasťou podkladov, ktoré poslúžia novému strategickému dokumentu v Šali – Dopravnému generelu. Radnica každému pomocníkovi plánovala vyplatiť 5 eur na hodinu. I keď sa mohol prihlásiť ktokoľvek nad 18 rokov, podľa aktuálnych informácií zo šalianskej radnice, sa dopravný prieskum opäť ruší.

Zrušené pre nezáujem

„Kvôli tomu, že sa nám neprihlásil dostatočný počet ľudí, ktorí by sa zúčastnili dopravného prieskumu, musíme ho opäť presunúť. Uskutočniť by sa mal po letných prázdninách a to v septembri 2018,“ skonštatovala hovorkyňa Mesta Šaľa Erika Kollerová.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šaľa24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.