Dopravný prieskum sa začne o pár hodín: Pomôcť s ním môžete aj vy

Prieskum šalianskej dopravy sa pre nepriaznivé počasie presunul. Zapisovanie vozidiel v meste by sa malo tentoraz konať v utorok 26. júna 2018.

Automobily sa budú zapisovať po celý deň od 6.00 do 18.00 hod. Táto aktivita je súčasťou podkladov, ktoré poslúžia novému strategickému dokumentu v Šali – Dopravnému generelu. Teraz je rad na obyvateľoch mesta Šaľa. Pomôcť svojmu mestu môžete teraz hlavne vy. Stačí, ak sa prihlásite na doleuvedené kontakty a okrem dobrého pocitu získate aj odmenu.

Pomôžte svojmu mestu

„Ak máte záujem, prihláste sa na mestom platenú brigádu a pomôžte tak vytvoriť základy pre vypracovanie dopravného generelu. Odmenou je 5 eur/hodina. Podmienkou je, aby mal záujemca viac ako 18 rokov, aby bol spoľahlivý, dôsledný a vlastnil mobilný telefón s aplikáciou Android (nie iPhone). Každý účastník musí absolvovať aj školenie, ktoré sa bude konať deň predtým, čiže 25. júna o 16.30 hod.,“ vysvetľuje hovorkyňa Mesta Šaľa Erika Kollerová.

Nezmeškajte príležitosť

Kto má záujem pomôcť mestu v zlepšení dopravných podmienok, môže sa čo najskôr prihlásiť u poslanca mesta Róberta Andrášiho na e-mail adresu: andrasi@sala.sk alebo telefonicky na: 0917 537 093.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šaľa24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.