Svoje hlasy predvedú na súťaži v Trnovci: Štartuje XII. ročník Talent 2018

Trnovcom nad Váhom sa po roku opäť rozoznejú jedinečné hlasy. V dedine zorganizujú ďalší ročník podujatia.

Detská organizácia Fénix, Obec Trnovec nad Váhom a ZŠ s MŠ Trnovec nad Váhom organizujú XII. ročník Okresnej speváckej súťaže Talent 2018.

Tri kategórie

Súťaž v modernom speve je rozdelená do troch kategórií. Oproti minulým rokom sa vek v jednotlivých kategóriách trošku pomenil. V prvej kategórii budú súťažiť deti od 6 do 10 rokov. Druhá kategória je určená deťom od 11 – 15 rokov a posledná, tretia je pre mládež a dospelých od 16 do 18 rokov.

Talent 2018 sa bude konať 29. júna 2018 o 16.00 hod. v miestnom kultúrnom stredisku. Ako informujú organizátori, „škola alebo vysielajúca organizácia môže prihlásiť maximálne dvoch interpretov v každej kategórii.“

Jedna pieseň

Súťažiaci má možnosť zaspievať jednu pieseň s vlastným hudobným nástrojom alebo podmazom, ktorý si prinesie na CD, MP3 nosiči alebo USB. Spevácka súťaž pozostáva z jedného kola. Súťažiacich bude hodnotiť trojčlenná odborná porota a to v každej kategórii tri najlepšie miesta.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šaľa24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.