Chcete stretnúť Simpsonovcov či Mimonov? Vykročte na cestu rozprávkovým lesom

Rozprávky či hrdinovia rodinných animovaných filmov sú pre malých i veľkých. Tento víkend môžete stretnúť známe postavičky priamo pod Divínskym hradom.

Obec Divín, Základná škola Divín a Osvetové stredisko správy kultúrnych pamiatok Divín pozývajú tento víkend na skvelé a zábavné rodinné kultúrno-spoločenské podujatie, ktoré vás prenesie do ríše rozprávok a bájnych bytostí.

V sobotu 16. júna vykročte na cestu rozprávkovým lesom pod Hradom Divín. Trasa s 30 zastávkami povedie cez centrum obce, hradné nádvorie, Kalváriu, Panskú záhradu, Bukový vŕšok a okolie.

Tešiť sa môžete na stretnutie s Asterixom a Obelixom, Simpsonovcami, Včielkou Majou, princeznami a vílami a mnohými ďalšími krásnymi rozprávkovými postavičkami.

Nebudú chýbať ani zábavné súťaže. Štartuje sa zo Zichyho kaštieľa. Prvý vstup začína o 9:00 hod a posledný o 12:00 hod.

Ilustračné foto, TASR

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Lučenec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.