Krušné chvíle čašníka na Sládkovičovej: Dvojica si pekne zavarila, mestskí v akcii!

Z reštaurácie v centre mesta utiekli dvaja zákazníci bez zaplatenia. Situáciu riešili žilinskí mestskí policajti. Čítajte, ako sa to celé odohralo…

Počas prelomového týždňa riešili Mestskí policajti viac ako 500 priestupkov a udalostí. Okrem rušenia nočného kľudu či konzumácie alkoholu na verejnosti či fyzických potýčok, riešili aj nazaplatené účty. Informovala o tom žilinská Mestská polícia (MP) na svojich internetových stránkach.

„Na MP oznamovateľ, čašník z prevádzky Gladiator na Sládkovičovej ulici telefonicky nahlásil, že mu z prevádzky utiekli dvaja zákazníci, muž a žena bez zaplatenia,“ uvádza MP.

V čase o 23.30 bola podľa MP na Ulici Horný val zadržaná podozrivá dvojica Andrej G. a Róberta B.„Po tom ako čašník na mieste dvojicu spoznal a uviedol, že okrem skonzumovaných nápojov mu odcudzili nabíjačku na telefón, bola vzhľadom na to, že v prípade Andreja G., išlo o opakovanú krádež privolaná hliadka OOPZ, ktorej členovia si riešenie prevzali,“ vysvetlili mestskí policajti.

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žilina24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.