Dopravná nehoda neďaleko Topoľčian: Zrážka autobusu s osobným autom

Na ceste medzi Brodzanmi a Krásnom v okrese Partizánske sa v pondelok dopoludnia zrazilo osobné auto s autobusom.

Nehoda si vyžiadala dvoch zranených ľudí, zasahoval pri nej i vrtuľník leteckých záchranárov, informovala ich hovorkyňa Zuzana Hopjaková.

Na mieste nehody zasahovala posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) Air Transport Europe z Trenčína. „Po pristátí vrtuľníka neďaleko miesta dopravnej nehody si lekár prevzal do svojej starostlivosti 38-ročného vodiča osobného auta, ktorý nárazom utrpel úraz hrudníka a dolnej končatiny,“ uviedla Hopjaková.

Záchranári muža podľa nej na mieste ošetrili, doplnili mu potrebnú liečbu a po preložení na palubu vrtuľníka bol v stabilizovanom stave a pri vedomí letecky transportovaný do nemocnice v Piešťanoch. „Spolujazdkyňa ostala v starostlivosti pozemných záchranárov,“ dodala.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Topoľčany24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.