Topoľčianska radnica ide s dobou: Informuje už aj prostredníctvom Instagramu

Mesto Topoľčany využíva svoju mestskú webovú stránku na adrese topolcany.sk. Okrem toho sa môžete o novinkách dozvedieť aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Stačí ak kliknete SEM.

Fenoménom 21. storočia sa však stala sociálna sieť, ktorá je zameraná hlavne na mladších používateľov. Reč je samozrejme o Instagrame. Práve táto mladá sociálna sieť prekročila v roku 2019 métu jednej miliardy aktívnych používateľov.

Topoľčianska radnica nechcela zostať mimo a tak prišlo so zaujímavou novinkou.

O novinke informovalo mesto Topoľčany na facebooku. „Na stretnutiach s mladými ľuďmi vzišli rôzne požiadavky. Jednou z nich je modernizácia mesta a komunikácia prostredníctvom Instagramu,“ informuje vedenie mesta.

Slovo dalo slovo a nový informačný kanál je na svete. „Od dnes (pozn. redakcie: 6. novembra) Vás budeme informovať o novinkách a dianí v našom meste aj prostredníctvom Instagramu Mesto Topoľčany,“ dodáva topoľčianska radnica.

Profil Mesta Topoľčany na Instagrame nájdete po kliknutí SEM.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Topoľčany24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.