Žiarski policajti pátrajú po Jane (16): Odišla do školy, odvtedy jej niet

Polícia v Žiari nad Hronom sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej šestnásťročnej Jane Tóthovej. Inforomuje o tom krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Ako ozrejmila hovorkyňa, tínedžerka z Bzovíka má v súčasnosti pobyt v Centre pre deti a rodiny v Kremnici. ,,Dňa 2. 10. 2019 ráno odišla do školy a už sa do zariadenia nevrátila. Naposledy ju videli v ten istý deň v okolo 16.00 hodiny v Žiari nad Hronom,“ upresnila Faltániová.

Nezvestná dievčina je podľa policajného opisu 160 centimetrov vysoská, plnoštíhlej postavy, má čierne vlasy a hnedé oči.  

,,Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom dievčati oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom“ facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja, vyzýva polícia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.