Hľadá sa najkrajšia fotka zo stredného Pohronia: Rozhodne hlas ľudu

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OO CR) Región Gron vyhlásila 3. ročník fotosúťaže Môj zážitok v Regióne Gron. Cieľom súťaže je propagovať jedinečnosť kultúry, folklóru, prírody, športu, tradícií i zábavy na strednom Pohroní prostredníctvom fotografií.

Ako informujú organizátori, na súťaži sa môžu zúčastniť amatérski aj profesionálni fotografi. Podmienkou je, aby boli fotografie zhotovené na území Regiónu Gron, ktoré tvorí okres Žarnovica, čiastočne okres Žiar nad Hronom s výnimkou Kremnice. Fotografie môžu súťažiaci zasielať do 5. novembra.

Svojich favoritov vyberú fanúšikovia na facebookovej stránke oblastnej organizácie vo verejnom hlasovaní. Fotografie budú hodnotené návštevníkmi stránky od 6. novembra do 20. novembra.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.