Jej projekt zaradili medzi najkvalitnejšie. ZŠ Dargovských hrdinov má prestížne ocenenie

Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu odovzdala najkvalitnejším projektom zo súťaže Výzva 2019 ocenenie Európska značka pre jazyky. Informovala o tom pracovníčka Národnej agentúry programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu Lucia Foltýnová.

Ocenenia získali školy Obchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Gymnázium P. Pázmáňa s vjm, Nové Zámky a Základná škola, Dargovských hrdinov 19, Humenné.

Vo svojich projektoch sa v spolupráci so zahraničnými školami venovali prvej svetovej vojne a osobnosti M. R. Štefánika, výskumu životného prostredia alebo robotike a programovaniu.

Slávnostná ceremónia sa konala 1. októbra pod záštitou ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Martiny Lubyovej.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Zachytili ste? Plavci z Humenného si vybojovali medaily na medzinárodných pretekoch pod Tatrami.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.