Motorola One Macro by mala prísť už zajtra

Po Motorole One Vision (recenzia), One Action (recenzia) a One Zoom (recenzia) tu budeme mať One Macro. Vzadu by sa mali nachádzať tri fotoaparáty. Hlavný 13 Mpix má doplniť dvojica 2 Mpix snímačov, pričom jeden z nich bude mať za úlohu vytvoriť ostrú snímku aj z veľmi malej vzdialenosti. Presnú hodnotu nepoznáme, konkurencia má zvyčajne makro zábery od 4 cm alebo dokonca už od 2,5 cm. 

Pripravovaná novinka by mala byť podľa neoverených informácií predstavená už zajtra. Očakávať vraj môžeme 6,1-palcový displej s kvapkovitým výrezom na prednú 8 Mpix kameru, čipset Helio P60, 4000 mAh batériu, 3 GB operačnú pamäť RAM a 64 GB úložisko. 

Na webovej stránke obchodu Flipkart už nájdeme na Motorolu One Macro upútavku. Na krátky čas sa tam objavilo aj dátum uvedenia na trh – 9. október, no onedlho z webu zmizlo. 

Či sa špekulácie potvrdia, sa dozvieme už čoskoro. 

Zdroj: flipkart.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.