Jesenný beh Michalovčanov: Kto si trúfne, získa pamätnú medailu

Pre jedného bežca je jeseň koncom sezóny, pre druhého je jej vrcholom. Veľká časť bežcov neodolá Jesennému behu Michalovčanov a vybehne 13. októbra 2019 na trať.

Medaily aj tombola

Tento čoraz populárnejší beh organizuje mesto Michalovce a AC Michalovce. Usporiadatelia preteku si zvolili za štart a cieľ pretekov areál Strednej odbornej školy technickej na Ulici partizánskej 1 v Michalovciach.

Zatiaľ je prihlásených takmer 50 bežcov. Prví traja v kategórii budú ocenení trofejami (poháre). Každý pretekár dostane po dobehnutí účastnícku medailu, všetci štartujúci budú zaradení do tomboly.

Program

Tradičný sezónny rodinný beh pre priaznivcov zdravého pohybu sa uskutočňuje v Michalovciach dvakrát ročne. Čaká vás o 8:30 hod. prezentácia a o 10:00 hod. štart behu na 900 m, o 10:15 hod. štart behu na 3,5 km.

Nasledovať bude vyhlásenie víťazov o 10:50 hod. a krátko na to o 11:00 hod. tombola. Chystáte sa na tento beh? Vyjadrite svoj názor nižšie v ankete.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.