Prestup, o ktorom sa šuškalo už dlho: Žiar získal ďalšieho majstra sveta

Ďalšie známe meno vo farbách HKM MŠK Žiar nad Hronom. Ešte v lete spôsobil nemalý rozruch príchod hokejovej legendy Jozefa Stümpela a klub hlási ďalšiu známu tvár. Je ním majster sveta, ostrieľaný hráč Marek Uram. Informuje o tom portál promosport.sk.

Na žiarskom štadióne sa Uram predstavil už počas slávnostnej otváračky. Tento útočník ešte vlani korčuľoval po extraligových štadiónoch a z ľadu má bohaté skúsenosti.

,,Zlatý chlapec a dvojnásobný majster Slovenska s číslom 79 má na hráčskom konte viac ako 600 zápasov v slovenskej a viac ako 300 v českej extralige. Bol veľkou hviezdou Slovana Bratislava, s ktorým získal dva majstrovské tituly a viackrát sa dostal do výberu najväčších hviezd na Slovensku, aj v Česku. Posledných šesť sezón strávil v Liptovskom Mikuláši,“ uvádza novú tvár medzi žiarskymi indiánmi portál.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.