Susedné mesto čaká jarmok, jeho súčasťou bude približne 140 predajných stánkov

Počas prvého jarmočného dňa, v piatok 4. októbra, sa pred domom kultúry zároveň uskutoční tretí ročník podujatia Kuchyňa našich priateľov. Kuchári z družobných miest z Čiech, Maďarska, Bieloruska, Ukrajiny a Poľska tu budú ponúkať typické jedlá zo svojich regiónov.

„Vranovčania, ako aj ostatní návštevníci jarmoku, budú môcť tieto špeciality ochutnať,“ informovala Fedorňáková.

Jarmok sa bude konať na uliciach Janka Kráľa, Alexandra Dubčeka a na Kalinčiakovej ulici. Široký sortiment tovaru zaručí približne 140 predajných stánkov zo Slovenska, Poľska a Maďarska.

„Súčasťou jarmoku bude aj kultúrny program, ktorý začína o 16:00 hod. Na vranovskom pódiu sa predstaví spevácke duo GM Birds, prešovská kapela Mloci či skupina Hrdza,“ uzavrela Fedorňáková.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

No a takto to vyzeralo na humenskom jarmoku… Zaspomínajte si.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.