Boj o Slovnaft Cup: Futbalisti Moraviec sa postavia proti Trebišovu

Žreb 4. kola najprestížnejšej pohárovej súťaže priniesol meno súpera, ktorý sa postaví proti ViOnu. Najbližším súperom našich chlapcov bude Slavoj Trebišov.

„Druholigista zatiaľ v tohtoročnej edícii Slovnaft Cupu ešte neinkasoval, po výhrach v Pliešovciach 4:0 a Kováčovej 3:0 sa postupne dostal do 4. kola. Horšie to už ide zverencom trénerskej dvojice Rusnák – Benkovský v druhej lige. Zatiaľ sú na poslednej priečke, keď v deviatich kolách nespoznali chuť víťazstva. Na svojom konte majú za tri remízy tri body,“ uviedol klub FC ViOn na svojom webe.

Ako ďalej náš domáci klub uviedol , termín šestnásťfinále Slovnaft Cupu je naplánovaný na 25. septembra. „Je však možné, že kluby sa dohodnú na inom termíne, o čom budeme včas informovať,“ dodal zlatomoravecký klub.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.