Známy turnaj už čoskoro: Volejbalisti zabojujú o pohár Zlatých Moraviec

Športový sviatok sa bude konať v sobotu 12. októbra. Do ôsmeho ročníka Volejbalového turnaja o pohár mesta Zlaté Moravce sa už dá prihlasovať. Všetky potrebné informácie k prihlasovaniu nájdete na tomto odkaze.

Hrať sa bude aj tento rok v halách zlatomoraveckých škôl – Gymnázium Janka Kráľa (2 ihriská), Stredná odborná škola polytechnická (2 ihriská), Obchodná akadémia (1 ihrisko), Stredná odborná škola obchodu a služieb (1 ihrisko) a Základná škola Robotnícka (1 ihrisko).

Volejbalisti tak budú hrať dokopy až na siedmich ihriskách. Tak ako každý rok, otvorenie celej akcie prebehne v priestoroch telocvične Gymnázia Janka Kráľa.

Volejbalový turnaj o pohár mesta Zlaté Moravce je určený pre amatérskych hráčov. Hrať nie je povolené mužom hráčom extraligy a 1.ligy a ženám hráčkam extraligy, registrovaným od sezóny 2016/17 až po aktuálnu sezónu 2018/2019.

Počet tímov je ako vždy obmedzený. Ako uviedli organizátori, maximálny počet družstiev, ktoré sa môžu zúčastniť je 35 (5 náhradníci).

Všetky družstvá sa stretávajú v telocvični Gymnázia Janka Kráľa v ranných hodinách na otvorení turnaja. Prezentácia bude prebiehať od 7:30 – 8:00 hodiny. Samotné otvorenie bude o ôsmej hodine, kedy zaznejú aj všetky organizačné pokyny.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.