Čas vytiahnuť korčule: Zimný štadión v Moravciach vchádza do novej sezóny

Pripravte si korčule, zimný štadión Zlaté Moravce bude už čoskoro sprístupnený pre verejnosť. Sezóna bola oficiálne odštartovaná ešte v minulý týždeň – 11. septembra 2019.

Ľad je podľa vyjadrenia správcu štadióna zatiaľ prístupný len pre skupiny a tréningy hokejistov. To sa ale čoskoro zmení.

Podľa aktuálneho rozpisu ľadovej plochy bude štadión po prvýkrát otvorený pre verejnosť v nedeľu 22. septembra od 14:00 do 16:15 hodiny.

Známy je už aj aktuálny cenník pre túto sezónu. Ako je v ňom uvedené, jednorázové vstupné na verejné korčuľovanie pre osoby nad šesť rokov je stanovené na sumu 2,50 eur.

Dieťa do šesť rokov s platiacim doprovodom má vstup zdarma. Hokejkári, ktorí majú vstup len vo vybraných hodinách, platia 4 eurá. Vstup pre osobu bez korčúľ je vo výške 1 eur.

Partie si môžu ľadovú plochu počas týždňa prenajať za rovných 100 eur, cez víkend a v piatok si ale priplatia o desať eur naviac. Školy majú, tak ako po minulé roky, vstup zdarma. Treba sa však vopred nahlásiť klubu HC Zlaté Moravce a nesmie chýbať učiteľský doprovod.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.