Hrádok v desiatich otázkach: Koľko toho trafíte o liptovskom mestečku? KVÍZ

Hrádocké mestečko v našom okrese, v ktorom ste autom za pätnásť minút. Liptovský Hrádok pozná každý Mikulášan. Či už v nej má známych, rodinu, prežil tu študentské časy, alebo ju aspoň párkrát do roka navštívi.

Využite možnosť otestovať si svoje vedomosti o Liptovskom Hrádku v rýchlom kvíze, ktorého výsledok sa dozviete hneď.

A čo vy, Hrádočania? Vy by ste ho mali dať ľavou zadnou 🙂

Ako na to

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom.

Hrajte tu: Liptovský Hrádok v rýchlom KVÍZE: Kliknite a otestujte sa!

Vyskúšajte tiež: KVÍZ: Jazdíte Mikulášskym okresom?

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Mikulas24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.