Na námestí sa usadili stánkari: Prebieha 30. ročník Humenského jarmoku, VIDEO

Svoju 30. kapitolu práve píše Humenský jarmok. Oproti predošlým ročníkom došlo aj k zmenám. Koná sa teda až teraz v septembri a je súčasťou Dní mesta Humenné.

Zmenou je napríklad aj umiestnenie gastro zóny, resp. stánkov s občerstvením. Tie sa oproti minulosti, keď boli k dispozícii na Gorkého ulici, presunuli na parkovisko pri Dome služieb.

Predajné stánky s rôznym sortimentom predaja a remeslá sú k dispozícií na námestí v piatok do 22:00 hod. a v sobotu v čase 8:00 – 18:00 hod. Humenský jarmok je súčasťou Pamätných dní mesta prvé dva dni, avšak stánky s občerstvením budú k dispozícii ešte aj v nedeľu do 18:00 hod.

Tieto dni čaká na Humenčanov a spol. bohatý program, pre verejnosť sú pripravené rôzne koncerty, umelecké, spoločenské, zábavné, športové a kultúrne podujatia. Viac info nájdete tu.

Vychutnajte si atmosféru humenského jarmoku na videu a aj v pripojenej fotogalérii.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.