Polícia v Lučenci vyšetruje podvod s eurobankovkami s K. Gottom, FOTO

O prípade informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na oficiálnej facebookovej stránke Polícia SR – Banskobystric­ký kraj.

„Poškodený zareagoval na známom inzertnom portáli na inzerát, ktorý ponúkal na predaj dva kusy eurobankoviek v nominálnej hodnote 0 eur z limitovanej edície „Karel Gott k 80. narozeninám“ za 5000 českých korún za kus. Inzerát uverejnil neznámy páchateľ vystupujúci pod menom Karin Grebeníčková v snahe získať neoprávnený finančný prospech,“ uvádza polícia.

Ako dodáva, poškodený sa cez e-mailovú komunikáciu dohodol na kúpe dvoch kusov takýchto bankoviek za 8000 korún. „Prostredníctvom bankového účtu poslal peniaze, ale dodnes žiadne bankovky nedostal,“ konkretizujú policajti.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Lučenec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.