Herná služba Apple Arcade príde 19. septembra

Firma už dlhší čas pracuje aj na vlastnom hernom predplatnom, o ktorom sme vás informovali v článku Apple Arcade – stovka hier za jedno mesačné predplatné. Vychádza z tvrdení, že z AppStoru sa stala obrovská herná platforma. 

Platené hry často oproti bezplatným aplikáciám ťahajú za kratší koniec a vyriešiť by to malo práve cenovo výhodné predplatné. Sprístupní vyše stovku, podľa Applu prelomových, hier. Arcade bude dostupné 19. septembra s jedným typom predplatného za 4.99 eur mesačne. Po zaplatení získate prístup ku knižnici exkluzívnych titulov. 

Plusom je, že jedno predplatné pokryje celú vašu rodinu (max. šesť členov) a obsah si môžete prenášať z iPhonu na iPad, Mac či Apple TV. Môžete hrať čokoľvek bez ďalších in-game poplatkov a reklám, dokonca aj v offline režime. 

Apple na prípravu oslovil známe mená herného priemyslu, ako napríklad Konami. Hráčov sa tak bude snažiť osloviť kvalitným obsahom. 

Zdroj: Apple

 

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.