Apple TV+ odštartuje v novembri s cenou 4,99 € mesačne

Mesačný poplatok s lákavou cenou 4,99 eur je výrazne nižší, než napríklad u Netflixu, kde za obsah v 4K rozlíšení s možnosťou pozerať filmy na štyroch zariadeniach v rovnakom čase, zaplatíte 11,99 eur. Účet Standard HD s dvomi zariadeniami stojí u Netflixu 9,99 eur mesačne. Výhodou Netflixu je ale možnosť stiahnuť si vybraný film alebo seriál, a pozerať ho offline. 

Apple spolupracoval na obsahu so zvučnými menami ako Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan, Jon M. Chu a ďalšími. Dokumenty, seriály a príbehy budú sprístupnené priamo v Apple TV aplikácii. Samozrejme bez reklamy. 

Počas keynote sme sa dozvedeli, že k nákupu iPhonu, iPodu, touch, Macu, iPadu či Apple TV získa zákazník službu na jeden rok zadarmo

[embedded content]

Apple TV+ štartuje 1. novembra, po 7-dňovej trial verzii zaplatíte mesačne už spomínaných 4,99 eur. Jeden účet je prístupný až pre šesť členov rodiny. K dispozícii bude 4K HDR obsah. Apple TV+ budú podporovať aj niektoré smart TV, streamovacie boxy a adaptéry. 

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.