Veľké online HLASOVANIE: Hľadáme najkrajšiu obec z Bystrického okresu

Keď sadnete do auta a prejdete naprieč celým Bystrickým okresom, uvidíte desiatky dedín. A každá z nich má svoje čaro, je niečím krásna.

Ktorá dedina v okrese Banská Bystrica vás však zaujala natoľko, že by ste ju označili za tú najkrajšiu? Práve o tom je nasledujúce veľké online hlasovanie na portáli Bystrica 24.

Na výber máte všetkých 41 dedín patriacich do nášho okresu, pričom zoradené sú abecedne. Pri každej môžete vidieť aj aktuálne percento podielu na všetkých hlasoch.

Takže, ak máte jednoznačného favorita a bolo jasné, komu dáte svoj hlas ešte pred dočítaním tohto riadku, nezabudnite na neho kliknúť. Ak vaša voľba taká jasná nie je, prejdite si zoznam všetkých dedín a spomeňte si, ktorá vás svojou krásou upútala najviac.

Hlasovanie trvá do štvrtka 19. septembra 12:00 hod. a následne sa dozviete, ktorá dedina v okrese Banská Bystrica získa titul ten najkrajšej.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bystrica24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.