Ktorá dedina z Rožňavského okresu je najkrajšia? Je tu veľké online hlasovanie!

Keď sadnete do auta a prejdete naprieč celým Rožňavským okresom, uvidíte desiatky dedín. A každá z nich má svoje čaro, je niečím krásna.

Ktorá rožňavská dedina vás však zaujala natoľko, že by ste ju označili za tú najkrajšiu? Práve o tom je nasledujúce veľké online hlasovanie na portáli Rožňava 24.

Na výber máte všetkých 62 dedín patriacich do nášho okresu, pričom zoradené sú abecedne. Pri každej môžete vidieť aj aktuálne percento podielu na všetkých hlasoch.

Takže, ak máte jednoznačného favorita a bolo jasné, komu dáte svoj hlas ešte pred dočítaním tohto riadku, nezabudnite na neho kliknúť. Ak vaša voľba taká jasná nie je, prejdite si zoznam všetkých dedín a spomeňte si, ktorá vás svojou krásou upútala najviac.

Hlasovanie trvá do stredy, 18. septembra 9:00 hod. a následne sa dozviete, ktorá dedina v okrese Rožňava získa titul ten najkrajšej.

Nenechajte si ujsť viac noviniek z Rožňavy a okolia a sledujte nás aj na Facebooku.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Rožňava24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.