Šalianski koničkári robia nábor: Môžete sa hlásiť do voltížneho krúžku

Najmä k tomu slúžia záujmové aktivity. Niekto sa im venuje v pohodlí domova, iní zase rád chodieva do spoločnosti. Najmä deti a mládež radi trávia čas v prítomnosti zvierat.

Voltížny krúžok

Teraz sa im núka šanca stretávať sa s nimi pravidelne. Pre priaznivcov koní pripravila TJ Slávia SOUP Šaľa opäť možnosť prihlásiť sa do voltížneho krúžku.

Na jeseň

Počas septembra a októbra 2019 sa môžete zapísať na aktivity, medzi ktoré bude patriť voltížne jazdenie, jazdenie a cvičenie gymnastických prvkov na koni.

Prihlásite sa?

Ako náš portál informoval Lukáš Luknár z TJ Slávia SOUP Šaľa. “Už tradične rozširujeme svoje rady a prijímame nových členov. Ak máte záujem stať sa voltížnym jazdcom príďte nás pozrieť do areálu SOUP Šaľa na Štúrovej ulici každú stredu, nedeľu alebo každý piatok vždy o 15.00 hod. Uvidíte krásu tohto športu, naučíte sa pracovať s koníkmi, ale hlavne zapadnete do super kolektívu!“

V prípade otázok kontaktujte Janu Majdlenovú na mob.č.: 0903 255741.

Vo fotogalérii uvidíte zábery z májových majstrovstiev aj Slovenského pohára vo voltíži v Šali.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šaľa24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.