Virgil Van Dijk a Real Madrid?

Virgil Van Dijk patrí medzi najlepších futbalistov na svete. Liverpool naňho nedá dopustiť. Avšak The Reds sa musia mať na pozore. Zuby si naňho začal brúsiť Real Madrid.

Holandský obranca Virgil Van Dijk má za sebou fantastickú sezónu. Vyhral s Liverpoolom Ligu majstrov, stal sa najlepším hráčom Premier League a rovnako tak najlepším futbalistom uplynulej sezóny podľa UEFA.

Momentálne tento kremenitý stopér rokuje s vedením Liverpoolu o novom kontrakte, pričom Holanďan by mohol zarábať až desať miliónov libier ročne. 

To ale nebráni Realu Madrid, aby okolo celej záležitosti krúžil. „Real Madrid túži po získaní Virgila Van Dijka, ktorý momentálne rokuje o novej zmluve s Liverpoolom. Biely Balet chce The Reds pokúšať,“ informuje Calciomercato.

Podstatné ale je, že Liverpool je s Van Dijkom spokojný a hráč je šťastný na Anfield Road. Jeho odchod sa preto teraz javí nereálne.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.