LA LIGA NEWS (11.9.): Hazard a Jamés môžu cez víkend nastúpiť

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera División.

REAL MADRID: Eden Hazard a Jamés Rodriguez sú fit a tímu k dispozícii na ligový zápas proti Levante. (Marca)

REAL MADRID: Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos povedal, že vyhrať piaty titul z Ligy majstrov by bolo jednoducho šialené. (Marca)

REAL MADRID: Sergio Ramos sa vyjadril na adresu Garetha Balea a povedal, že to, čo kto robí vo voľnom čase, je jeho súkromná vec. (Marca)

REAL MADRID: Prezident Bieleho Baletu Florentino Perez priznal, že úspech dosiahol, že hráči Realu Madrid stratili intenzitu, ktorú musia spätne získať. (Marca)

BARCELONA: Odchovanec Carles Aleňa prehlásil, že neexistuje vysvetlenie, prečo sa neobjavuje v zápasových nomináciách FC Barcelona. (Marca)

BARCELONA: Neymarov otec priznal, že jeho syn bol potešený záujmom barcelonských hráčov, aby sa vrátil. (Marca)

BARCELONA: Prezident FC Barcelona José Maria Batomeu nebude kandidovať v ďalších voľbách. Tie sú na programe v roku 2021. (Marca)

ATLÉTICO: Útočník Diego Costa prezradil, že bolo snom Antoinea Griezmanna, aby hral s Messim a Suarezom v jednom tíme. (Marca)

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.