Slovnaft Cup: Ružomberok v Martine nezaváhal a postúpil do 4. kola

Ružomberok v minulom kole Fortuna ligy prehral v Zlatých Moravciach 2:4. Po stretnutí klesol v tabuľke s piatimi bodmi na deviatu pozíciu, pričom má rovnaký bodový zisk ako desiate Michalovce a len bod ho delí od predposlednej Nitry a poslednej Senice.

Liptáci si tak chceli napraviť chuť v Slovnaft Cupe. V rámci 3. kola sa Ružomberčania predstavili v neďalekom Martine. Treťoligista sa snažil hrať so súperom vyrovnanú partiu. Hostia sa ale v 12. minúte ujali vedenia, keď chybu domáceho brankára potrestal Maslo. Diváci následne dlho čakali na ďalší presný zásah. Videli ho až v samotnom závere, keď sa v 90. minúte presadil Ďungel.

Ružomberkom podobne ako aj Liptovský Mikuláš postúpil do 4. kola. Ďalší súperi liptovských tímov zatiaľ ešte nie sú známi.

MŠK FOMAT Martin – MFK Ružomberok 0:2 (0:1)

  • Góly: 12. Maslo, 90. Ďungel

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Ružomberok24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.