Auto v Prievidzi skončilo po nehode v rieke Handlovka: FOTO priamo z miesta

V pondelok 9. septembra, krátko pred deviatou hodinou doobeda, bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na Nábreží Jána Kalinčiaka v Prievidzi.

Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík s tým, že na zásah boli postupne vyslaní piati príslušníci HaZZ z Prievidze s dvomi zásahovými vozidlami.

„Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že osobné motorové vozidlo prekonalo pobrežnú hrádzu a uviazlo vo vodnom toku rieky Handlovka. Postihnuté vozidlo bolo do polovice zatopené, pričom vodič sa bez zranení nachádzal na brehu,“ povedal Petrík.

Zasahujúci hasiči podľa jeho slov zabezpečili miesto udalosti a pomocou motorovej píly odstránili prekážky. Následne prostredníctvom autonavijáku vozidlo ukotvili a postupne vytiahli na breh a za použitia nábehových mostíkov presunuli cez hrádzu na krajnicu vozovky.

K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného vozidla nedošlo. Počas vyťahovania vozidla bolo cesta v danom úseku uzatvorená. Doplnil Petrík.

Pozrite si aj foto z miesta nehody.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Prievidza247.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.