V Humenskom okrese došlo ku krádeži: Deti prišli o putovné poháre a športové ocenenia

Krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová uviedla, že vo veci trestného činu krádeže začal v pondelok 9.9. 2019 trestné stíhanie poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Medzilaborciach.

Podľa slov policajnej hovorkyne doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 6.9. 2019 do 9.9. 2019 vykonal krádež vlámaním do Základnej školy s Materskou školou v obci Vyšný Hrušov.

„Cez okno do kotolne, ktoré vypáčil sa dostal do objektu školy, odkiaľ ukradol dva putovné poháre ( pochádzali z detských súťaži ) a športové ocenenia. Zo zborovne si zlodej odniesol ovocný nápoj,“ uviedla Ligdayová.

Podľa polície škola škodu vzniknutú na odcudzených veciach i na poškodení majetku, zariadenia vyčíslila na 150 eur.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

V pripojenom videu si pozrite rady pre chodcov od polície.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.