Huawei sprístupnil beta program EMUI 10 pre modely P30 a P30 Pro

Beta testerom sa stanete registráciou na webe consumer.huawei.com, kde si stiahnete do mobilu aplikáciu Huawei’s Friendly User Test. Po registrácii s Huawei ID si stiahnete beta softvér cez Huawei OTA. V priebehu testovacieho obdobia budete výrobcom vyzvaní k poskytnutiu spätnej väzby.

Z beta programu môžete kedykoľvek odísť. Postup nájdete v aplikácii. Po odoslaní žiadosti o vylúčenie, budete z programu do 48 hodín odhlásení. 

EMUI 10 je založené na platforme Android 10. Má priniesť zlepšenie grafického výkonu, vynovený dizajn, tmavý režim, nové menu nastavení a cez Multi-screen collaboration lepšiu komunikáciu smartfónu s počítačom v reálnom čase. Jedným kliknutím sa obrazovka mobilu objaví na ploche počítača.

Oficiálna aktualizácia na novú verziu EMUI 10 odštartuje pre vybrané modely Huawei a Honor v priebehu posledného štvrťroka, nabiehať bude postupne. Prvými zariadeniami, ktoré prídu a nainštalovaným prostredím EMUI10, bude séria Mate 30. Premiére je naplánovaná na 19. septembra. Vtedy spoznáme aj ďalšiu generáciu inteligentných hodiniek Watch GT. 

Zdroj: twitter.com/HuaweiEMUI

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.