Festival INAK slávil úspech: Sihoť opäť spájala komunity, FOTO+VIDEO

V sobotu 7. septembra 2019 napísal komunitný Festival INAK svoju tretiu kapitolu. Cieľom tohto pestrého podujatia je budovať a rozširovať komunity v meste.

Tretí ročník Festivalu INAK na Sihoti

Organizátori pripravili na Sihoti pestrý program pre všetkých návštevníkov, nezávisle od veku. Pred očami návštevníkov prebehli ukážky záchranárskej či policajnej práce, nechýbali tvorivé dielne, prednášky a športové ukážky.

Kto prišiel na bicykli, mohol si ho nechať bezplatne servisovať. Podvečer sa obďaleč od hlavného stanovišťa konala aj skate škola. Turistický klub Kamzík i akadémia bojových umení zase predviedli svoje aktivity.

Festival ponúkol aj vzdelávaciu stránku a to vďaka jazykovým školám ale aj prednáškam na témy ako kompostovanie, ekológia či liečivé bylinky z našich lesov.

Tí najmenší si zase mohli vyskúšať lukostreľbu, pozrieť si divadelné predstavenie alebo si vyskúšať aké je to sedieť vo vetroni. Podujatie zakončila spoločná nočná cyklojazda.

Vo fotogalérii a na videu: Pozrite sa ako to vyzeralo na Festivale INAK 2019 na Sihoti.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na NovéZámky24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.