V dopravnom podniku otvorili svoje dvere: Odhalili aj kuriózne nálezy v MHD! VIDEO

Ďalší ročník Dňa otvorených dverí priniesol opäť zaujímavý program, atrakcie pre deti i prehliadku historických vozidiel. Ak ste sa vybrali do areálu Dopravného podniku mesta Prešov, čakal vás hneď na začiatku prejazd umyvárkou, čo je vždy azda najpopulárnejšia časť podujatia.

Následne už prebiehal kultúrny program na pódiu, počas ktorého bol ocenený aj najstarší zamestnanec DPMP. Pre deti bolo pripravené mini dopravné ihrisko, maľovanie na tvár aj občerstvenie.

Kurz prvej pomoci, či možnosť sadnúť si na miesto šoféra niekdajších vozidiel boli samozrejmosťou. Pozornosť pútali aj mini makety aktuálne využívaných vozidiel MHD, ale aj kuriózne nálezy.

„Som prekvapená, čo si ľudia mohli pri cestovaní MHD zabudnúť. Ako mohol niekto odísť, zrejme v staršom veku, bez svojej pomocnej paličky? Je to zvláštne, aj úsmevné zároveň,“ hovorila pri pohľade na veci Kamila.

To však nie je všetko, našla sa aj kniha, klobúk či dokonca cestoviny. Aj toto je teda dôkazom, že cestujúci pri nepozornosti stratia naozaj čokoľvek.

A na záberoch si môžete pozrieť aj ďalšie pohľady na deň otvorených dverí. Kliknite si fotogalériu aj video.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Prešov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.