Nešťastie medzi Harichovcami a Spišskou: Došlo k čelnej zrážke áut!

Polícia na sociálnej sieti informovala, že v sobotu večer 23-ročný vodič dostal v pravotočivej zákrute medzi obcou Harichovce a Spišskou Novou Vsou s vozidlom zn. Peugeot 307 šmyk.

„Pretože pravdepodobne rýchlosť tohto vozidla neprispôsobil svojim schopnostiam, stavu ani povahe vozovky,“ dodala zároveň polícia.

„V protismere však v tom čase išlo vozidlo zn. Fiat Punto, a čelnej zrážke sa už, žiaľ, nedalo zabrániť,“ uviedli muži zákona na sociálnej sieti.

Polícia dodala, že prítomnosť alkoholu zistená nebola, vodička Fiatu Punto bola jednorazovo ošetrená, jej spolujazdkyňa sa zranila ľahko.

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť policajné zábery z miesta nešťastia.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Spišská24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.