Zvolenská polícia hľadá Patrika (25): Úmyselne sa vyhýba trestnému stíhaniu

Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 25-ročnom Patrikovi Kováčovi zo Sudiniec. Informovala o tom banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

„Sudca okresného súdu vydal na hľadaného príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre prečin krádeže,“ uviedla hovorkyňa.

„Hľadaný bol už aj v minulosti obvinený z majetkovej trestnej činnosti (vlámanie do bytov). Je si vedomý trestného stíhania, ktorému sa úmyselne vyhýba,“ pokračovala Faltániová.

Ako dodala policajná hovorkyňa, hľadaný muž sa môže pohybovať po celom Slovensku.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o hľadanom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystric­kého kraja.

Dobre si pozrite foto hľadaného muža v galérii, či ho nespoznávate alebo ste ho niekde nevideli!

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Zvolen24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.