Facebook Dating: online zoznamka podobná Tinderu

Funkcie Facebooku sa neustále rozširujú a medzi horúce novinky patrí online zoznamka. Dostala príznačný názov Facebook Dating a funguje podobne ako známy Tinder. 

Používanie je naozaj jednoduché, pretože si nemusíte vytvárať nový účet. Stačí vám ten, ktorý aktuálne používate. Ak na tom z akýchkoľvek dôvodov trváte, Facebook vám dáva možnosť zaregistrovať si ďalší. 

V zoznamke uvidíte ľudí, ktorí sa v nej aktuálne nachádzajú a bude vám dávať návrhy ako Tinder. Ak sa vám niekto zapáčil, pre skontaktovanie nemusíte čakať na spoločnú zhodu, môžete mu rovno napísať. Online zoznamka so sebou samozrejme prináša aj mnohé riziká. Facebook s nimi chce bojovať implementáciou niekoľkých nástrojov. Jedným z nich je funkcia, ktorá vám umožní zdieľať s vašimi priateľmi detaily svojho rande, vrátane aktuálnej polohy v reálnom čase. 

K dispozícii budú aj príbehy, kde môžete importovať tie, ktoré ste zdieľali na Facebooku či Instagrame. Dating je momentálne k dispozícii v dvadsiatich krajinách, Slovensko sa  medzi nimi zatiaľ nenachádza. Novinka by k nám mala doraziť niekedy začiatkom budúceho roka. 

Zdroj: Facebook 

 

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.