PREHĽAD: Tieto podujatia odporúčame počas víkendu zažiť v Michalovciach a okolí

Viva il canto

7. 9. 2019 o 10:00 hod., Zemplínske osvetové stredisko, Michalovce

Zemplínske osvetové stredisko pozýva na podujatie pod názvom Viva il canto 2019. Zúčastnite sa krajskej postupovej súťaže a prehliadky speváckych zborov 7. septembra o 10:00 hod. v galérii osvetového strediska v Michalovciach.

Dni obce Vinné

7. 9. 2019 o 14:30 hod., v areáli Neskororenesančného kaštieľa vo Vinnom

Obec Vinné pozývajú na podujatie Dni obce Vinné, ktoré sa bude konať pri jubilejnej príležitosti 770. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Podujatie sa uskutoční 7.9.2019 o 14:30 hod. v areáli Neskororenesančného kaštieľa vo Vinnom.

To Kapitola 2

8. 9. 2019 o 19:00 hod., Kino Centrum, Michalovce

V pokračovaní najúspešnejšieho hororu všetkých čias sa do mesta Derry vracia zlo a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily na mieste, kde to všetko začalo. Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov. Členovia Klubu núl sa rozišli a žijú si vlastné životy. Mike ako jediný ostal v rodnom meste a je nútený zvolať ostatných členov klubu späť do Derry, kde budú spoločne opäť čeliť zlu.

Pozrite si nižšie vo fotogalérii kapitána výletnej lode na Šírave.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.