Zobrali mu vodičák, vyriešil to po svojom

Ako informovala Jana Ligdayová z Oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Prešove, 27– ročný muž z obce Zborov, od polovice júna do polovice júla tohto roku sa ako žiadateľ o vodičské oprávnenie zúčastnil praktického výcviku v autoškole. Koncom júla bol riadne prihlásený na záverečnú skúšku z odbornej spôsobilosti, ako žiadateľ o udelenie vodičského oprávnenia na skupiny „B1, B, AM“. Pred vykonaním tejto skúšky bolo lustráciou zistené, že tento uchádzač má uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá.

„Tento muž počas prebiehajúceho výcviku v autoškole viedol vozidlo aj napriek udelenému zákazu a tezaz čelí obvineniu z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Vodič je stíhaný na slobode,“ doplnila Ligdayová.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bardejov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.