Historicky prvý extraligový zápas Michaloviec: Tešiť sa môžeme aj na slávnostný program

V roku 2019, keď je mesto Michalovce Európskym mestom športu, michalovský hokejový klub sa postaral o krásny úspech.

Prepísali históriu

V tomto klube sa totiž prepisovala história. Hokejistom HK Dukla Ingema Michalovce sa podarilo po prvýkrát v histórii hokeja v metropole Zemplína postúpiť do najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

Stalo sa tak v marci tohto roku a odvtedy sa michalovskí hokejisti, s menšími prestávkami, intenzívne pripravujú na vstup medzi elitné kluby v Tipsport lige.

Slávnostný program

Prvým súperom Michaloviec v Tipsport lige bude Liptovský Mikuláš a zápas sa začne 13. 9. o 17.30 hod na michalovskom zimnom štadióne.

„Keďže to je pre Michalovce a hokejový klub veľká udalosť, zápas sa začne slávnostným programom. Čo v ňom bude vám ešte neprezradíme,“ zverejnila michalovská radnica. Dodala, že máte sa určite na čo tešiť.

„Prezradíme vám však, že moderátorom úvodného zápasu HK Dukla Ingema Michalovce v extralige bude Juraj Rašla,“ uviedla radnica.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Pozrite si aj archívne zábery z medzinárodného motozrazu Sveta motocyklov.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.