Topoľčianky a ich bohatý víkend: Konať sa budú folklórne slávnosti a vinobranie

Uplynulý víkend bol v obci Topoľčianky bohatý na zábavu. Konal sa tu remeselnícky festival, vinobranie v Chateau Topoľčianky a v Národnom žrebčíne prebiehala Rozlúčka s letom.

Ak by si niekto myslel, že Topoľčianky si tým minuli svoju dávku kultúry na najbližšie dni, mýli sa. Aj tento víkend bude v známej obci veselo.

V sobotu 7. septembra 2019 sa tu uskutočnia Folklórne slávnosti a Vinobranie. Konať sa budú v centre obce so začiatkom o 13:30 hodine.

Program bude bohatý. Ako uviedla obec, tešiť sa môžeme na alegorický sprievod s folklórnymi skupinami a Občianskym združením Park Topoľčianky.

„V programe sa vám predstavia nasledovné súbory: FS Studienka z Bratislavy, FSk Dolina z Čajkova, KAF Hojana zo Žiliny, FSk Cerianka z Loviec, FSk Topoľnica z Topoľčianok. Do tanca zahrá: KAF Hojana zo Žiliny a DH Podhrušovan z Topoľčianok,“ informovalo vedenie obce.

Organizátori podujatí sú Obec Topoľčianky, OZ FS Topoľnica, Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov v Topoľčiankach.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.