Kriminalisti našli v jednom z bytov v Lučenci drogy, mladík má opletačky so zákonom, FOTO

Ako na sociálnej sieti informuje Polícia – Banskobystrický kraj, prehliadka bola vykonaná v jednom z bytov na ul. A. Jirásku v Lučenci. Počas nej muži zákona zaistili látky, ako aj rôzne komponenty, pri ktorých bolo podozrenie, že súvisia s drogovou trestnou činnosťou.

„Podozrenia polície potvrdili experti z Kriminalisticko-expertízneho ústavu v Slovenskej Ľupči, ktorí vykonali znalecké skúmanie. Išlo o marihuanu, ale aj pervitín. Drogy si v byte prechovával, kde ich aj jednotlivo dávkoval a následne tieto distribuoval konečným konzumentom,“ informuje polícia.

V súvislosti s prípadom bol zadržaný 22-ročný Lučenčan, ktorého už vyšetrovateľ obvinil zo zločinu drogovej trestnej činnosti. Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

Foto: FB / Polícia – Banskobystrický kraj

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Lučenec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.