Muž si chcel skrátiť cestu z Humenného do Strážskeho: Stratil sa, zásah polície!

Podľa polície si chcel tento muž skrátiť cestu z Humenného do mesta Strážske.

„Komunikoval s operačným dôstojníkom, no napriek indíciám, ktoré poskytol, sa ho nedarilo lokalizovať. Povedal aj to, že je po infarkte a že teraz sa má už lepšie,“ uviedli ďalej muži zákona na svojej facebookovej stránke s tým, že muža hľadali tri zasahujúce hliadky.

„Prečesávali okolie rieky, trávnaté porasty, kroviny, mŕtve ramená rieky. Vyslané hliadky zapli majáky. Muž pri komunikácii s operačným dôstojníkom uviedol, že ich počuje, ale zdali sa mu ďaleko. Povedal, že vidí stĺp elektrického vedenia, šiel k nemu a uviedol jeho číslo. Dôstojník ho usmernil, aby zotrval pri ňom. Hliadka sa presunula k elektrickým stĺpom vysokého napätia v krovinatom teréne, ktoré prechádzali ponad rieku Laborec v piatich vetvách,“ uviedla polícia.

Dodala, že policajti z Oddelenia železničnej polície PZ v Humennom napokon muža vypátrali v poraste pri elektrickom stĺpe. „Nebol zranený, cítil sa zdravotne v poriadku,“ doplnili muži zákona.

Viete, ako správne volať na linku 158? Pozrite si to vo videu…

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.