PREMIER LEAGUE NEWS (25.8.): Premier League nie je o dvoch kluboch

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z najpopulárnejšej futbalovej ligy na svete – anglickej Premier League.

ARSENAL: Tréner Arsenalu Unai Emery povedal, že chce v tíme hráčov, ktorí sú v kádri The Gunners šťastní. (Sky Sports)

ARSENAL: Emery taktiež hovorí, že sa nehnevá, keď niekto z jeho hráčov usúdi, že odchod je pre jeho kariéru najlepšia možnosť. (Sky Sports)

LIVERPOOL: Jurgen Klopp si nemyslí, že Premier League je závod dvoch koní, ktoré bojujú o majstrovský titul. (Sky Sports)

LIVERPOOL: Klopp v rozhovore povedal, že mu je jedno, že Liverpool, že v minulej sezóne nezískal majstrovský titul, pretože je to minulosť. (Sky Sports)

LIVERPOOL: Jurgen Klopp je veľmi rád, že Alex-Oxlade Chamberlain tento týždeň predĺžil na Anfield Road svoj kontrakt. (Sky Sports)

TOTTENHAM: Podľa kouča Pochettina Lo Celso zatiaľ nie je úplne pripravený na Premier League. (Sky Sports)

MANCHESTER CITY: Pep Guardiola priznal, že je milo prekvapený, aký úspech má David Silva v Manchestri City. (Sky Sports)

NORWICH: Kouč Norwichu Farke si myslí, že strelecká forma útočníka Pukkiho nie je prekvapením. (Sky Sports)

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.